OMNIA GARDEN
276 produkter

OMNIA GARDEN
Waldsteinia OMNIA GARDEN Waldsteinia ternata krukstorlek 9-11cm 15-pack
1 039 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Purpurtimjan OMNIA GARDEN Thymus 'Coccineus' krukstorlek 9-11cm 15-pack
1 039 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Fembladig akebia OMNIA GARDEN Akebia quinata 3-pack
1 046 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Humle OMNIA GARDEN Humulus lupulus 'Nordbrau' 3-pack
1 046 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Backnejlika OMNIA GARDEN Dianthus deltoides 'Brilliant' krukstorlek 9-11cm 15-pack
1 049 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Klematis OMNIA GARDEN Clematis (Tidiga Storblommiga Gruppen) 'Königskind' 3-pack
1 068 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Klematis OMNIA GARDEN Clematis (Cirrhosa-Gruppen) 'Jingle Bells' 3-pack
1 068 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Äppelträd OMNIA GARDEN Malus domestica Gyllenkroks Astrakan
1 069 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Äppelträd OMNIA GARDEN Malus domestica 'Oranie' E
1 079 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Klematis OMNIA GARDEN Clematis (Viticella-Gruppen) 'Rubra' 3-pack
1 079 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Äppelträd OMNIA GARDEN Malus domestica 'Hampus'
1 079 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Plommon OMNIA GARDEN Prunus domestica Jubileum
1 079 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Päron OMNIA GARDEN Pyrus communis VASARINA (Vasarine Sviestine)
1 079 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Äppelträd OMNIA GARDEN Malus domestica Filippa inkl. uppbindningskit
1 095 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Litet rödvide OMNIA GARDEN Salix purpurea 'Nana' Co 10-pack
1 099 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Päron OMNIA GARDEN Pyrus communis VASARINA (Vasarine Sviestine) inkl. uppbindningskit
1 121 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Plommon OMNIA GARDEN Prunus domestica Experimentalfältets Sviskon
1 129 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Äppelträd OMNIA GARDEN Malus domestica Aroma
1 129 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Plommon OMNIA GARDEN Prunus domestica Reine Claude dOullins
1 129 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Plommon OMNIA GARDEN Prunus domestica Victoria
1 129 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Sötkörsbär OMNIA GARDEN Prunus avium Heidi
1 129 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Surkörsbär OMNIA GARDEN Prunus cerasus (Morello)
1 129 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Plommon OMNIA GARDEN Prunus domestica Opal
1 129 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Rosenprakttry OMNIA GARDEN Weigela florida 'Korea' E Co 10-pack
1 149 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Oregano OMNIA GARDEN Origanum vulgare 'Compactum' krukstorlek 9-11cm 15-pack
1 149 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Bärhäggmispel OMNIA GARDEN Amelanchier alnifolia 20-40cm 10-pack
1 149 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Frilandshibiskus OMNIA GARDEN Hibiscus syriacus 'Hamabo' 3-pack
1 156 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Havtorn OMNIA GARDEN Hippophae rhamnoides 'Romeo' (han-planta) 10-pack
1 156 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Frilandshibiskus OMNIA GARDEN Hibiscus syriacus 'Woodbridge' 3-pack
1 156 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Hängvide OMNIA GARDEN Salix purpurea Pendula
1 157 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Sötkörsbär Kordia OMNIA GARDEN Prunus avium Kordia
1 159 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Kurilerkörsbär OMNIA GARDEN Prunus nipponica var. kurilensis Ruby
1 159 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Småbladigt krypoxbär OMNIA GARDEN Cotoneaster radicans 'Eichholz' 15-30cm 10-pack
1 178 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Plommon OMNIA GARDEN Prunus domestica Experimentalfältets Sviskon inkl. uppbindningskit
1 199 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Körsbärsplommon OMNIA GARDEN Prunus domestica KOMET Kubanskaja Kometa inkl. uppbindningskit
1 199 kr Kontrollerat 1 mån sedan

OMNIA GARDEN
Rödbladig perukbuske OMNIA GARDEN Cotinus coggygria (Rubrifolius-Gruppen) Royal
1 209 kr Kontrollerat 1 mån sedan